Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky 2018


 

Cvičíme s Gwenou... 

 

 

 

 


 

Krytí Gery

 

22.7.2018 proběhlo plánované krytí naší Gery z Jirouškova dvora. Kryli jsme stejně jako loni psem Tim ze Srbeckých luhů. Jak vše dopadlo se zatím uvidí... Štěňátka by se měla narodit koncem září 2018. Pokud by jste měli o štěňáto z tohoto spojení zájem, tak nás můžete kontaktovat na tel 606 825 877 nebo jirousekjesenice@seznam.cz

  

 

 

                 

 

 


 

Úspěchy našich odchovů na výstavách... 

 

Poslední dobou proběhlo několik výstav, na které byli přihlášeni naše odchovy. Asi největší radost nám udělal Grif z Jirouškova dvora (Bereta Apoli Gwen x Pad ze Srbeckých luhů), kdy na klubové výstavě na Konopišti dostal ve třídě pracovní v konkurenci 4 psů ocenění V1, CAC a splnil tímto podmínky pro udělení titulu Český šampion. 

Této výstavy se také účastnila Heidy z Jirouškova dvora (Bereta Apoli Gwen x Navarro Jay Slovak Base), která také v konkurenci několika fenek dostala ocenění V1, CAC. 

16.6. v Náměšti na Hané proběhla Klubová výstava moravskoslezského klubu akglických ohařů a zde naši CHS zastupovala ve třídě mladých fenka Chyra z Jirouškova dvora (Bereta Apoli Gwen x Almost Picasso Daisy Rain). Ta si odnesla ocenění V3. 

A na Národní výstavě pořádané 30.6.2018 v Klatovech Heidy z Jirouškova dvora ve třídě pravovní v konkurenci tří fenek si od pana rozhodčího MVDr. Šimka odnesla ocenění V1, CAC. 

Moc tímto jejich majitelům gratulujeme a děkujeme za velice pěknou prezentaci. 

Grif

 


 

Chyra zkoušky vloh

 

 

Z Moravy nám došla skvělá zpráva. Naše odchovankyně Chyra ( Bereta Apoli Gwen x Almost Picasso Daisy Rain ) absolvovala zkoušky vloh v I ceně / 210b. Tímto p. Zdražilovi gratulujeme! 

 

 


 

Jarní pohár ČPSK

 

Dne 8.5.2018 se jako každoročně konal v Blevicích Jarní pohár českého pointer a setter klubu. Naši CHS v letošním roce reprezentovali tři odchovánci. Z vrhu G pes Gorby ( uprostřed) a z vrhu H fenky Hanny ( vpravo)  a Heidy ( vlevo) . Vítězem celého dne se stal s plným počtem bodů pes Gorby, který zároveň získal i pohár Ireny Rafalské pro nejlepšího irského setra. Jen pro připomenutí... Je to již třetí pes za sebou z vrhu G, který jej získal. Předloni to byla Gwena, loni Grif a letos Gorby. Před nimi najdeme však na jmenovkách i jméno jejich maminky Berety Apoli Gwen a také její maminky Desiry z Košumberka. Toto svědčí o opravdu dobrých loveckých vlohách této linie. Tímto ještě jednou panu Peterkovi gratulujeme a děkujeme za krásnou prezentaci naší CHS. 

 

 

 


 

Nominační soutěž MRK

 

Dne 4-6.5.2018 proběhla na OMS Kolín Nominační soutěž MRK.  Do této soutěže byla nominována naše Gwena z Jirouškova dvora na základě výsledků všestranných zkoušek v loňském roce. 

Gwena nastoupila na start v sobotu. Po vylosování čísla šest nastupovala první na vodní disciplíny. Zde si vedla výborně a do lesa odešla s plným počtem bodů. Ani tam se nic nezměnilo a jak šoulačku, tak barvu vypracovala ve čtyřkách. Následoval dlouhý odpočinek a přejezd na velké pole. Zde už přišla i nějaká ta trojka a bohužel z klidů před pernatou i dvojka a následný pád do druhé ceny. Po celém dni si Gwena odnesla celkový součet 255 bodů ve druhé ceně. I to však stačilo a tím se nominovala na Memoriál Richarda Knolla, který bude poslední víkend v srpnu v České Lípě. 

Fotky focené Nikolou Balajkovou si můžete prohlédnout zde: 

https://www.zonerama.com/NikiBalajkova/Album/4317461

 


 

Máme štěňátka !!

 

Dne 22.4.2018 přivedla Bereta Apoli Gwen na svět svůj poslední vrh v počtu dva pejsci a dvě fenky.

Volného máme jednoho pejska. Uvítáme pouze zájemce o myslivost a popř chov. 

 

TOPlist